دسته: نشریه خط جهاد

گِرهی که گره‌گشایی می‌کند!

جهادی‌ها؛ گِرهی که می‌افتد به کارشان، نذر می‌کنند که گره‌گشایی کنند از کار دیگر بندگان خدا و خدایِ بندگان هم که شاهد همه خوبی‌هاست، کارشان را لَنگ نمی‌گذارد.

شهید سلامت حجت‌الاسلام و المسلمین جعفر آذرپندار

کشاورززاده‌ای بود که مشهور بود به خانواده‌دوستی و کار پشت تراکتور روی زمین کشاورزی. توی مدرسه‌شان هم ظرف‌های بقیه طلبه‌ها را می‌شست و مناجات ابوحمزه را سحرها می‌خواند.

کتابخانه جهادی: « کتاب زندگی به سبک جهادی »

تلاش جدی برای پیشبرد اهداف اسلام و خنثی کردن نقشه‌های دشمن، وجه اشتراک همه مفاهیمی است که از ترکیب با کلمه «جهاد» به دست می‌آیند؛ «جهاد علمی»، «جهاد نظامی»، «جهاد اقتصادی»، «جهاد فرهنگی»، «جهاد خدمت‌رسانی» و … .

اخلاص و تمرکز در خدمات جهادی؛ سدی محکم در برابر هجمه‌های فضای مجازی

مسئول واحد علمی دبیرخانه گروه‌های جهادی حوزه: هرچه مسئولان و نیروهای جهادی بیشتر روی حل‌کردن مشکلات حقیقی مردم تمرکز کنند و خالصانه کار کنند میزان سوءاستفاده دشمن از این اتفاقات کمتر خواهد شد.

چهاردهمین شماره ماهنامه تخصصی خط جهاد منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، چهاردهمین شماره ماهنامه تخصصی «خط‌ جهاد» از سوی دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه به صورت چاپی، الکترونیک و دیواری منتشر شد.

اردوی جهادی، الگوی ایرانی

تصور کنید ایران به جای «گروه‌های مردم‌نهاد غربی» «NGOها»، «گروه‌های خیریه‌ی تبشیری مسیحی» و «سازمان‌های خیریه‌ی بین‌المللی آمریکایی»، یک نسخه‌ی جذاب‌تر و کارآمدتر جایگزین با نام «گروه‌های جهادی حوزوی» را عرضه کرده است.

نخستین سردبیر

از آن جهادی‌های تیر بود؛ همان‌ها که چهره‌شان همیشه برافروخته است و چشم‌هایشان همیشه سرخ! دست خودش هم نبود، در روزهایی که تلخ‌ترین اتفاقات یکی پس از دیگری می‌افتند و بغض گلوی مومنین را رها نمی‌کند حال یک عالم وارسته و متّقی چطور می‌تواند باشد؟

شهید آیت‌الله سیّدمحمّدرضا سعیدی

آیت‌الله شهید سید محمدرضا سعیدی اردیبهشت ۱۳۰۸ به دنیا آمد و از کودکی متوجه رنج‌های جامعه شد. ذهن متفکرش او را که در پی مرهمی بود، به حوزه‌ی علمیه و درس آیت‌الله بروجردی و امام خمینی کشاند.

سیزدهمین شماره ماهنامه تخصصی خط جهاد منتشر شد

سیزدهمین شماره ماهنامه تخصصی «خط‌ جهاد» از سوی دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه به صورت چاپی، الکترونیک و دیواری منتشر شد.