خدمات جهادی «شهید جمهور» مدیون امامین انقلاب است

حجت‌الاسلام والمسلمین غفوری با حضور در مراسم عشایری بزرگداشت «شهدای خدمت» که در بخش فیروزآباد برگزار شد، بیان کرد: مردم در عزای «شهید جمهور» و همراهان وی آن‌چنان‌که برای نزدیک‌ترین عزیزان خویش سوگواری می‌کنند، عزاداری کردند و این برخاسته از همان یک کلمه «خدمت» است.

وی افزود: خدمت به بندگان خدا، بعد از انجام واجبات الهی، بزرگ‌ترین عبادت در پیشگاه خدا است و بسیاری از علمای ما در طول تاریخ به این سیره و سنت پیامبر اکرم(ص) و اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) عمل کرده‌اند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین غفوری با بیان اینکه بزرگان دین ما، الگو و اسوه ما در عرصه خدمت هستند؛ گفت: خدمت به بندگان خدا، به‌ویژه خدمت به محرومان جامعه، در پیشگاه خداوند متعال از اجر و منزلتی برخوردار است که از هیچ طریق دیگری نمی‌توان به آن مقام دست پیدا کرد.

امام جمعه کرمانشاه گفت: خدمت باید به ‌خاطر خدا و بدون منت و توقع باشد که اگر این‌چنین شد خداوند متعال بالاترین پاداش را برای خادم ملت منظور می‌کند.

وی با مروری بر محرومیت‌های پیش از انقلاب اسلامی، اظهار داشت: قبل از انقلاب، مردم مناطق مختلف، امکان و جرئت دیدن بخشدار را هم نداشتند، اما امروز استاندار استان، در میان مردم حاضر می‌شود، دست بر سینه می‌گذارد و می‌گوید افتخار ما این است که خادم شما هستیم.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین غفوری با اشاره به اینکه شهید حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی (اعلی‌الله‌مقامه) مرد خدمت ایثارگرانه و فداکارانه بود، عنوان کرد: رئیس‌جمهور در همه حوادث و مشکلات حاضر بود. در هر سفر استانی، حتماً از محروم‌ترین نقطه هم بازدید می‌کرد و در صحنه پیگیر حل مشکلات می‌شد.

نماینده ولی ‌فقیه در استان کرمانشاه ، خدمات جهادی و صادقانه «شهید جمهور» را مدیون امام راحل (اعلی‌الله‌مقامه) و رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی هستیم که راه امام را با عظمت ادامه داده است.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی، به نظامی مقتدر تبدیل شده، گفت: به ‌عنوان اولین کشور به ‌طور رسمی اعلام می‌کند که از تعرض اسرائیل جنایتکار، به کنسولگری خود نخواهد گذشت و رژیم صهیونیستی را از خاک خود می‌کوبد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین غفوری، جواب کوبنده به صهیونیستها را متکی به اراده‌های بیدار شما مردم شریف و حمایت جانانه و آگاهانه‌ای است که از اسلام و انقلاب اسلامی و تفکر آزادی‌خواهانه و استقلال‌طلبانه امام راحل(ره) داشته و دارید و حامی و پشتیبان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی هستید.

در پایان، نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه، با ذکر این نکته که نزدیک قله‌ایم و قله این راه آنجایی است که زمینه‌ساز ظهور وجود حضرت ولی‌عصر(عج) شویم، عنوان کرد: آن روزی که عدالت بر همه عالم سایه بیفکند و شر اشراری مثل صهیونیست‌های خون‌خوار که این مردم مظلوم غزه را در چادرهایشان در «رفح» قتل‌عام کردند، نابود شوند و به ‌لطف خدا خواهند شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *