۹۰۰۰ بسیجی استان خراسان شمالی به اردوهای جهادی رفتند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، سرهنگ حسین اکبری با اشاره به برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی در استان خراسان شمالی اظهار داشت: رزمایش جهادگران فاطمی به مدت ۱۰ روز از ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود که در این مدت جهادگران در استان به ساکنان مناطق محروم ارائه خدمات دارند‌.

وی با بیان اینکه ۹ هزار جهادگر در این رزمایش فعالیت‌های خود را برای حضور در مناطق محروم استان و ارائه خدمات برنامه‌ریزی کردند افزود: از جمله خدماتی که این ۹ هزار جهادگر به ساکنان مناطق محروم ارائه خواهند کرد، بهسازی و تکمیل خانه‌های محرومین است.

اکبری تصریح کرد: همچنین فعالیت در حوزه آب شرب و آب کشاورزی روستاها از جمله خدماتی است  که گزارش جامع آن پس از پایان رزمایش خدمت مردم اعلام می‌شود.

جانشین سپاه حضرت جوادالائمه علیه السلام استان خراسان شمالی در مورد فعالیت جهادگران در نوروز ۱۴۰۱ خاطرنشان کرد: ۶۰۰ گروه جهادی در قالب ۸ هزار نفر از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین‌ماه فعالیت‌های خود را ادامه دادند که در آن ۷۸ خانه محرومین بازسازی و ۶۶ خانه محروم افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به بهره‌برداری رسید.

اکبری از توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند در بازه زمانی مذکور خبر داد و بیان کرد: گروه‌های جهادی در ایام نوروز ۶۰ کانال آب کشاورزی را بهسازی کردند.

جانشین سپاه خراسان شمالی در پایان با بیان اینکه یکی از اهداف و برنامه‌های بسیج سازندگی آموزش ساکنین محلات در راستای احصای مشکلات است اضافه کرد: یکی از برنامه‌های مهم سازمان بسیج سازندگی آموزش ساکنان محلات در راستای احصا مشکلات و به دنبال آن مطالبه از مسئولان محلی و استانی است تا مردم محلات با همکاری مردم و همکاری دستگاه‌های اجرایی برطرف شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *