طلاب کردستان ۲۴ پایگاه فعال مقابله با کرونا راه اندازی کرده اند

طلاب کردستان ۲۴ پایگاه فعال مقابله با کرونا راه اندازی کرده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، حجت الاسلام بهمن وحدتی آراسته، مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری و درمان آسیب‌ها اجتماعی دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه، عصر چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران سنندج، اظهار کرد: ستاد حوزوی بحران با استفاده از ظرفیت های طلاب بسیجی برای خدمات رسانی در بحران ها راه اندازی شده است.

مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه ادامه داد: این ستاد در سال های اخیر خدمات بسیاری به هم وطنان در قالب کمک های جهادی و انسان دوستانه داشته است و بی شک این خدمات همچنان ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در مباحث اجتماعی و ناهنجاری هایی همانند طلاق، اعتیاد، بیکاری و…، این ستاد برنامه های مدونی برای اجرا در سطح جامعه دارد.

حجت الاسلام وحدتی آراسته اظهار کرد: طلاب جهادی با لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در میدان خدمت رسانی به مردم حضور فعال دارند. در عرصه مقابله با کرونا طلاب جهادی پای کار آمدند و طبق آخرین آمار ۲۰ هزار و ۵۰۰ طلبه در کارهای جهادی حضور فعالانه دارند.

وی با اشاره به مشارکت طلاب جهادی در اجرای طرح شهید سلیمانی، افزود: طلاب سنندج با وجود بسیاری از نارسایی ها در حال حاضر ۲۴ پایگاه فعال در زمینه مقابله با کرونا در سطح استان ایجاد کرده اند که شاهد تاثیرات مثبت این مراکز هستیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *