• صفحه اصلی
  • >
  • قزوین
  • >
  • خدمت رسانی طلاب جهادی قزوین به بیماران کرونایی ادامه می یابد

خدمت رسانی طلاب جهادی قزوین به بیماران کرونایی ادامه می یابد

خدمت رسانی طلاب جهادی قزوین به بیماران کرونایی ادامه می یابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، حجت الاسلام سید مجتبی علی اکبری، در جمع طلاب جهادی مدارس علمیه استان قزوین گفت: طبق هماهنگی ها، جمعی از طلاب جهادی از روز دوم شهریور در بیمارستان های بوعلی و شهید رجایی قزوین مشغول خدمت رسانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: حجم بالای مراجعه کنندگان و مبتلایان روزانه موجب خستگی کادر درمان شده که همت مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی را می طلبد.

حجت الاسلام علی اکبری ادامه داد: در همان روزهای نخست شیوع ویروس منحوس کرونا که نگرانی و ترس و واهمه بسیاری ایجاد کرده بود، طلاب و روحانیون جهادی به خصوص در امر تغسیل و تدفین اموات کرونایی وارد عرصه شدند و بدون چشمداشت و مخلصانه به خدمت رسانی پرداختند.

دبیر مجمع  جهادی طلاب حوزه علمیه قزوین ادامه داد:  اقدامات گسترده طلاب و روحانیون جهادی در عرصه مقابله با کرونا و به ویژه رزمایش کمک مؤمنانه در تاریخ کشور ماندگار شد.

وی اظهار کرد: کادر درمان به ویژه پرستاران امروز به کمک نیاز دارند و باید هر کمکی از دست ما بر می‌آید، دریغ نکنیم. گاهی فراهم کردن یک تماس تصویری بیمار با خانواده‌اش از سوی گروه جهادی در روحیه‌بخشی و درمان او موثر است.

دبیر مجمع  جهادی طلاب حوزه علمیه قزوین اظهار کرد: از زمان شیوع پیک پنجم این ویروس منحوس، تعداد ۳۰ نفر از طلاب جهادی مدارس علمیه قزوین اعلام آمادگی کردند و هر روز در دو شیفت در بیمارستانها همراه و همدل بیماران کرونایی و کادر درمان هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *