اگر طلاب جهادی نبودند بر ما بسیار سخت می‌گذشت

اگر طلاب جهادی نبودند بر ما بسیار سخت می‌گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، نمایندگان دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه و ستاد حوزوی بحران، در جریان سفر به شیراز، عصر امروز به بیمارستان ویژه بیماران کرونایی حضرت علی اصغر(ع) رفتند و در جلسه‌ای با رئیس این بیمارستان، از تلاش‌های جهادی کادر درمان و مدافعان سلامت تقدیر کردند.

دکتر ابوالفضل درانی نژاد، رئیس بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز در این جلسه گفت: از اسفند ۹۸ در موضوع کرونا فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌ایم، به طوری که همه بخش ها تخلیه و به پذیرش بیماران کرونا اختصاص یافت.

رئیس بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز با اشاره به حضور طلاب جهادی در کنار کادر درمان و خدمت رسانی به بیماران، افزود: تا الان که در پیک پنجم به سر می‌بریم و شرایط دشوار شده است، حضور طلاب جهادی مایه دلگرمی ماست.

وی با تاکید بر این که اگر طلاب جهادی در کنارمان نبودند بر ما بسیار سخت می‌گذشت، عنوان کرد: طلاب جهادی با مدارک سطح بالای حوزوی در بخش های مختلف مانند یک نیروی خدماتی به کادر درمان کمک کردند که برای ما این امر عجیب بود.

دکتر دارانی نژاد خاطرنشان کرد: طلاب جهادی هیچ گونه دخالتی در امر درمان نداشته‌اند و مانند یک پرسنل بیمارستان، سر ساعت آمدند و سر ساعت فعالیت‌های خود بدون دریافت حقوق و به صورت جهادی ادامه دادند.

رئیس بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز بیان کرد: برخی طلاب جهادی به صورت خانوادگی در بیمارستان فعالیت می‌کردند، از این رو توانستیم بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهیم، به طوری که بیمارستان علی اصغر(ع) به برکت ائمه اطهار(ع) و کمک طلاب جهادی، کمترین فوتی در سطح کشور و استان را داشته است.

وحدتی آراسته: طلاب جهادی خود را خادم مردم می دانند

حجت الاسلام بهمن وحدتی آراسته، مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری و درمان آسیب‌ها دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه هم در این جلسه اظهار کرد: کادر درمان و طلاب جهادی در میدان مقابله با کرونا ایثار و مجاهدت کردند.

وی ادامه داد: طلاب و روحانیون با هماهنگی کادر درمان، فعالیت‌های جهادی در بیمارستان را برای کمک به بیماران کرونایی انجام می‌دهند.

مدیر خدمات اجتماعی، پیشگیری و درمان آسیب‌ها دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه تصریح کرد: طلاب با عشق در بیمارستان‌ها و آرامستان‌ها فعالیت می‌کنند، چرا که خود را خادم مردم می‌دانند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *