دسته: آذربایجان غربی

طبخ و توزیع ۶۰۰ پرس غذای گرم بین مردم و نیازمندان در روز عید غدیر

طبخ و توزیع ۶۰۰ پرس غذای گرم بین مردم و نیازمندان در روز عید غدیر

اینجا خوی، برف و سرما هم حریف عشق و دلدادگی طلاب نمی‌شود

رسانه‌های معاند خیلی در تلاش بودند و هستند که روایتی سکولار، صومعه نشین، بیخیال و بریده از جامعه را از روحانیت ارائه دهند، اما وقتی ردّ‌پای طلاب جوان در میدان عمل دیده می‌شود، این راهبرد مسموم و معکوس را خنثی می‌کند.

طلبه‌هایی که شادی و خنده را به زلزله‌زده‌ها هدیه می‌دهند.

اجرای برنامه‌های تفریحی، به شیوه مصرف روزانه اردوگاه زلزله‌زده‌ها تبدیل شده است و علاوه بر این‌ها، روحانیون جوان درد دل‌های مردم را شنیده و سعی در رفع شایعات و شبهات از ذهن‌ و روح مردم آسیب دیده دارند و در نهایت هم، حرف های مردم را به مسئولین منتقل می‌کنند.

تنور خدمت رسانی در خوی داغ داغ است

این روزها که شهر خوی علاوه بر تحمل سرما و پس لرزه‌های گاه و بیگاهی که آرامش و آسایش را از مردم سلب کرده و چهره شهر را دگرگون نموده، معرکه جنگ رسانه‌ای هم شده است ولی طلاب و روحانیون جهادی نشان دادند که به دور از حواشی در کنار مردم هستند و خود را خادم ملت می دانند.

ضرورت حضور موکب های اربعین در شهرستان خوی

مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان خوی ضمن بیان اینکه طلاب و حوزه علمیه تمام قد در خدمت زلزله زدگان هستند بر ضرورت حضور موکب های اربعین همراه با دستگاه های پخت نان در شهرستان خوی تاکید کرد

گزارش تصویری روستای بدلان از توابع شهرستان خوی بعد از زلزله اخیر

https://jahadgaranhowzavi.com/wp-content/uploads/2023/02/video_2023-02-01_15-00-26.mp4

سریعاً طلاب برای یاری به آسیب دیدگان زلزله آذربایجان غربی وارد عمل شوند

مدیر حوزه‌های علمیه دستور فوری جهت حضور حوزه علمیه، طلاب و گروهای جهادی برای کمک به زلزله‌زدگان استان آذربایجان غربی را صادر کرد.

خدمت‌رسانی به مردم سیره ماندگار علمای حوزه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، آدمیزاد از همان کودکی دنبال اثرگذاری است و به آثار خود توجه ویژه و علاقه نشان می‌دهد. البته به مقیاس بزرگی روح و فکر، آثار باشکوه‌تری را می‌طلبد؛ هم از حیث مکانی و هم از حیث زمانی. تا اینکه به نقطه‌ای می‌رسد که یقین می‌کند اگر طول عمرش […]