• صفحه اصلی
  • >
  • ویژه
  • >
  • گروه‌های جهادی موجب کاهش هزینه‌ و افزایش سرعت انجام پروژه‌ها هستند

گروه‌های جهادی موجب کاهش هزینه‌ و افزایش سرعت انجام پروژه‌ها هستند

وزیر کشور استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی را موجب کاهش چشمگیر هزینه‌های پروژه‌ها و افزایش سرعت انجام کار دانست.

احمد وحیدی در مراسم بهره‌برداری از پروژه مخزن روستای «بید زرد» شیراز ضمن گرامیداشت یاد شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: شهید آیت‌الله رئیسی از عمرشان با برکت استفاده کردند و در تمام پروژه‌ها نقش داشتند.

وی با بیان اینکه مسئله آب یک مسئله جدی است، گفت: شهید آیت‌الله رئیسی به محض تصدی مسئولیت با مشکل بزرگ عمومی در کشور به نام تنش آبی مواجه شدند که طی مدت ۳ سال بر بخش عمده‌ای از آن‌ها فائق آمدند. بسیاری از سدها آبگیری و مشکل بسیاری از روستاها و شهرها رفع شد.

وی بیان کرد: اقدامات شبیه این که مردم ما را از مهم‌ترین نیاز خودشان یعنی آب مستغنی می‌کند، جزو خدمات بزرگ و ماندگار و قابل تقدیر است.

وحیدی ادامه داد: ویژگی مهمی که در این پروژه ذکر شد، استفاده از گروه جهادی برای انجام کار است. گروه جهادی یعنی اینکه برای انجام کار، هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند و نتیجه آن کاهش چشمگیر هزینه‌های پروژه و افزایش سرعت انجام کار است. این نقطه بسیار مهم در پروژه‌های عمرانی ماست که گاهی به خاطر فقدان همین نوع نگاه، طولانی می‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه طبیعتا اقدامات انجام نشده نیز باید همواره مدنظر باشد که هست، گفت: کارهای خوب سر جای خود، ولی باید به کارهایی که انجام نشده بپردازیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: برای هر هزار روستای مشکل‌دار فارس در مسئله آب، با کمک خود مردم و نیروهای جهادی، کارهای اساسی در آینده نزدیک انجام شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *