• صفحه اصلی
  • >
  • ویژه
  • >
  • گروه‌های جهادی در جنگ رسانه‌ای مقابل استکبار جهانی پیشتاز هستند

گروه‌های جهادی در جنگ رسانه‌ای مقابل استکبار جهانی پیشتاز هستند

سردار محمد زهرایی در آیین اختتامیه جشنواره ملی جهادگران که در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد با اشاره به عملیات وعده صادق گفت: بعد از عملیات وعده صادق، جنبش و خیزش دانشجویی جدیدی در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا شکل گرفت و این نشان دهنده سرعت بالای تغییر و تحولات در جهان است.

وی بیان کرد: امروز که ما داعیه داران رویکرد و عمل جهادی هستیم، باید از سایرین یک قدم جلوتر باشیم؛ یعنی به معنای واقعی پیش رونده و پیش برنده‌تر از دیگران در زمینه‌های مختلف عمل کنیم.

زهرایی با اشاره به اینکه عنصر جهادی در همه عرصه‌های جنگ علیه دشمن مشترک است، گفت: جهادگران در موقعیت‌های مختلف پای کار بودند؛ جهادگران در ۸ سال جنگ تحمیلی، دفاع از حرمین، دفاع از امنیت و جنگ سلامت در ایام ویروس کرونا در خط مقدم پرچم را دست گرفته‌اند.

وی ادامه داد: همچنین جهادگران در سیل و زلزله‌ها با مدیریت بحران خط مقدم را حفظ کردند و در عرصه جنگ اقتصادی، کارآفرینان صندوق‌های قرض‌الحسنه و گروه‌های جهادی تخصصی نیز فعال هستند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی تصریح کرد: امروز نیز جهادگران در جنگ تمام عیار و همه جانبه رسانه‌ای مقابل استکبار جهانی، پیشتاز هستند.

وی با اشاره به جشنواره جهادگران گفت: برپایی جشنواره ملی جهادگران می‌خواهد قدرت و توان جهادگران را در جنگ رسانه‌ای و جنگ روایت‌ها نشان دهد و توانمندسازی گروه‌های جهادی در روایت هنری و رسانه‌ای حرکت‌هایشان از مهمترین اهداف این جشنواره است.

زهرایی مطرح کرد: جهادگران در عرصه‌های مختلف خوش درخشیدند و امروز هر گروه جهادی تولید کننده یک اثر فاخر هنری رسانه‌ای است.

وی تصریح کرد: در این جشنواره ۳۰ هزار اثر در مراحل قشری و استانی به دبیرخانه جشنواره رسید که از این آمار ۷۱۲ اثر به داوری جشنواره رسیده و پس از داوری نهایی ۸۰ اثر در عرصه‌های مختلف حائز رتبه و شایسته تقدیر در سطح ملی شده‌اند.

زهرایی با تاکید براینکه پنجمین جشنواره با قوت و قدرت بیشتری برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با ظرفیت‌سازی، از این جریان رسانه‌ای در آینده حمایت بیشتری شود و با قدرت بیشتری این مسیر را ادامه دهیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *