گروه‌های جهادی سفیران فرهنگ بسیجی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، سردار یدالله بوعلی در جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی نوروز ۱۴۰۱ با بیان اینکه اردوهای جهادی و خدمت رسانی به اقشار محروم عرصه ای برای معنویت افزایی و کسب تجربه برای جوانان است، گفت: ایثار و از خود گذشتگی اعضای گروه های جهادی فارس در خدمت رسانی به اقشار محروم و نیازمند استان یکی از صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی و گواه نقش آفرینی فعال نسل مومن و انقلابی در عصر حاضر است.

فرمانده سپاه فجر ادامه داد: سپاه فجر بصورت ویژه با تمام امکانات و ظرفیت های موجود از گروه های جهادی فارس حمایت و پشتیبانی می کند.

وی با بیان اینکه اعضای گروه های جهادی سفیران فرهنگ بسیجی و مدیریت جهادی هستند، گفت: جوانان بسیجی و انقلابی فارس در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز ۱۴۰۱ بدون هیچگونه چشمداشتی برای خدمت به نیازمندان در نقاط محروم استان حضور پیدا خواهند کرد و این حضور خالصانه مروج روحیه اُمید و نشاط در سراسر خطه فارس خواهد بود.
فرمانده سپاه فجر گفت: برگزاری اردوهای جهادی محدود به کارها و پروژه های عمرانی نیست و مجموعه ای از فعالیت های تاثیرگذار فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و ارائه خدمات بهداشتی و تخصصی پزشکی برای اجرا در مناطق محروم استان فارس برنامه ریزی شده است.
سردار بوعلی با بیان اینکه اردوهای جهادی در استان فارس از ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ برگزار می شوند، گفت: سپاه فجر بصورت ویژه با تمام امکانات و ظرفیت های موجود از گروه های جهادی فارس حمایت و پشتیبانی می کند و سازمان بسیج سازندگی فارس در این عرصه محور هماهنگی و برنامه ریزی اردوهای جهادی است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *