لزوم تشکیل تیم‌های کارشناسی در مدارس علمیه برای بررسی مشکلات خوزستان

لزوم تشکیل تیم‌های کارشناسی در مدارس علمیه برای بررسی مشکلات خوزستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، حجت‌الاسلام والمسلمین مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، در اجتماع جهادگران حوزوی که با پیرامون مسائل اخیر برگزار شد، اظهارداشت: در راستای اتخاذ تصمیم مناسب برای ورود منسجم حوزویان خوزستان در بحران اخیر، جلسه شورای نهادهای حوزوی خوزستان برگزار و سه موضوع مهم به تصویب رسید.

وی با اشاره به برخی مصوبات این جلسه، گفت: «به‌خط کردن گروه‌های جهادی به‌صورت منسجم برای حل مشکلات اجتماعی مردم در حوزه آب»، «احصاء مشکلات مناطق و تلاش برای پیگیری میدانی آن‌ها از مسئولین» و «ارتباط با سران عشایر جهت جدا کردن فرزندان غیور عشایر از صف آشوبگران» سه مصوبه اصلی جلسه شورای نهادهای حوزوی بود.

مدیر حوزه علمیه خوزستان در ادامه بیان کرد: لازم است در مدارس علمیه از سوی طلاب و روحانیون گروه‌هایی برای احصای مسائل و مشکلات روستاها و حوزه تحت پوشش تشکیل شود تا بتوان به دولت آینده که دولتی انقلابی و مردمی خواهد بود کمک کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرام پور تأکید کرد: مشکلات در استان خوزستان بسیار است و حضور روحانیت به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت می‌تواند بسیار به دولت کمک کند تا مشکلات احصا، دسته‌بندی و اولویت‌بندی شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *