فعالیت‌های جهادی نماد خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، علیرضا کیخا در اختتامیه دوره عهد خدمت اعزام گروه‌های جهادی به مناطق کم برخوردار استان کردستان، که با حضور مسئولان و جوانان برگزار شد، تلاش گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف محرومیت‌زدایی، بهداشتی، پزشکی، فرهنگی و … را در سطح کشور به ویژه کردستان قابل تقدیر خواند و اظهار داشت: گروه‌های جهادی همواره در بحران‌ها، صحنه‌ها و میدان‌های خطر حاضر به جانفشانی و کارهای بزرگ هستند.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت گروه‌های جهادی در استان کردستان گفت: خدمات گروه‌های جهادی در بین مردم مناطق کم‌برخوردار مایه خوشحالی و امیدآفرینی شده است، لذا می‌طلبد که این فعالیت‌ها در سطح کشور گسترش یابد.

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی از حمایت از گروه‌های جهادی خبر داد و خطاب به جوانان این عرصه تصریح کرد: قدر جایگاه و زحمات خود را بدانید چراکه این روزها زودگذر و این توفیق خدمت نصیب هر کسی نمی‌شود و در نهج‌البلاغه، جهاد دری از درهای بهشت خوانده شده که خداوند برای اولیای خاص خودش باز می‌کند.

وی اردوهای جهادی را نماد خدمت‌رسانی بی‌منت جوانان بسیجی به مردم دانست و افزود: فعالیت‌های جهادی، ظرفیت بزرگی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و جهاد تبیین است که می‌توان با ترویج این فرهنگ و الگوسازی در سطح کشور، در راستای تحقق اهداف گام برداشت.

کیخا با بیان اینکه جهادگران در زمره مجاهدان فی سبیل الله هستند، عنوان کرد: اهمیت کارهای جهادی بسیار والاست که ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان، تلاش کرده که تصویری از جهاد و فرهنگ جهادی را به نمایش بگذاریم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *