طلاب مدرسه‌ای که برای محرومان خانه می‌سازند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، حجت الاسلام اولیایی مدیر مدرسه علمیه مهدیه شهرستان پارسیان این روزها در دو جبهه فعالیت می‌کند؛ هم خانه برای نیازمندان می‌سازد و هم مشغول تربیت طلاب جهادی است.

طلاب جهادی مدرسه علمیه مهدیه با تأسیس گروه جهادی موعود با همکاری مدیر مدرسه و اساتید گامی بلند در زدودن محرومیت از شهر و روستای خود برداشته‌اند.

نیازمندی خانواده‌ای که نمی‌تواند هزینه سنگین استادکار برای ساخت منزل را تهیه کند و با مشکلاتی روبرو می‌شود.

مدیر مدرسه علمیه مهدیه پارسیان با همت اساتید و طلاب پای کار ساخت منزل مسکونی این خانواده هستند و با اقدامی جهادی ساخت منزل را آغاز کردند.

ساخت یک باب منزل مسکونی توسط گروه جهادی طلاب مدرسه مهدیه

او می‌گوید: در راستای محرومیت‌زدایی و کمک‌رسانی به مردم بر آن شدیم که به اندازه وسع خود عملی اجتماعی در خور شأن انجام دهیم.

یکی از اقدامات که توانستیم با یاری خدا و اهل بیت علیهم السلام در دستور کار قرار بگیرد، ساخت منزل مسکونی یک خانواده کم‌بضاعت در شهرستان پارسیان بود.

با همکاری طلاب جهادی مدرسه علمیه مهدیه پارسیان قدم اول که تهیه وسایل مورد نیاز می‌باشد با همت خیرین و برخی از شرکت‌های خصوصی در حوزه مسئولیت اجتماعی کمک‌های لازم جمع‌آوری شد.

در این راستا نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمک شایانی به حوزه در ساخت منزل مسکونی انجام داد که خود جای تشکر دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *