شهادت طلبه جهادگر به دست ضارب ناشناس در حرم رضوی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، یک فرد ضارب در صحن جامع پیامبر اعظم(ص) حرم مطهر امام رضا(ع) با سلاح سرد(چاقو) به ۳ روحانی حمله و آنان را زخمی می کند. در جنایت امروز ظهر در صحن جامع رضوی، فردی با رفتار و ظاهر شبیه به جریان‌های تکفیری توانسته چاقو را با خود وارد صحن کند.

ضارب، سه زائر را زخمی کرده که گفته می‌شود از طلاب جهادی و مخلصی بودند که سالهاست برای محرومیت زدایی حاشیه شهر مشهد مشغول خدمت هستند.

گزارش دریافتی حاکی است که حجت الاسلام اصلانی از جانبازان دوران دفاع مقدس، برادر دو شهید و روحانی جهادی فعال در حاشیه شهر مشهد با زبان روزه آسمانی شد.

شهید حجت الاسلام اصلانی

دو طلبه دیگر هم در بیمارستان تحت مداوا هستند و حال آنان وخیم گزارش شده است.

این ۳ طلبه از طلاب جهادی هستند که سالهاست برای محرومیت زدایی حاشیه شهر مشهد مشغول خدمت به مردم می باشند.

سه روحانی مضروب از راست: حجج الاسلام، دارایی، پاکدامن و شهید اصلانی(ره)

فرد ضارب توسط خدام حرم مطهر رضوی و زائران دستگیر شده و هویت او در دست بررسی است.

اطلاعیه آستان قدس رضوی:

روابط عمومی آستان قدس رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد: همزمان با سومین روز ماه مبارک رمضان، ساعتی پیش سه طلبه حاضر در صحن پیامبر اعظم(ص) بافردی که هویت آن در دست بررسی است با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفتند.

با هوشیاری زائران و تلاش عوامل انتظامات و یگان حفاظت حرم مطهر ضارب بلافاصله بازداشت و تحویل مقامات انتظامی شد و مصدومان به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.

آستان قدس رضوی ضمن محکومیت این تعرض به ساحت مقدس حضرت رضا علیه السلام و روحانیت معزز، موضوع را تا حصول نتیجه و شناسایی عوامل پیگیری خواهد کرد و گزارش آن را متعاقبا به اطلاع مردم عزیز خواهد رساند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *