• صفحه اصلی
  • >
  • ویژه
  • >
  • دیدار مسئول دبیرخانه گروه‌های جهادی حوزوی با آیت‌الله اعرافی

دیدار مسئول دبیرخانه گروه‌های جهادی حوزوی با آیت‌الله اعرافی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، حجت‌الالسلام علیخانی، مسئول دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه با حضور در دفتر حضرت آیت‌الله اعرافی، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آیت‌الله اعرافی با تقدیر و تشکر از فعالیت داوطلبانه طلاب گرامی در دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی، این اقدامات را متکی به سیره اهل‌بیت (علیهم السلام) و منبعث از فرمایشات مقام‌معظم رهبری (مدظله العالی) دانسته و بر استمرار فعالیت‌های دبیرخانه و مجموعه جهادگران حوزوی در سطح کشور با قوت و قدرت بیشتری تاکید کردند.

ایشان با اشاره به آثار و برکات فعالیت‌های جهادی برای طلاب فرمودند: حوزه علمیه به‌منظور تقویت و گسترش گروه‌های جهادی در سطح مدارس علمیه و طلاب گرامی، از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد و همه ظرفیت‌های موجود را در اختیار این حرکت قرار خواهد داد.

حجت‌الاسلام علیخانی، مسئول دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی حوزوی نیز در این دیدار با تشریح اقدامات این دبیرخانه در سال گذشته، به برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: در سال جاری، برنامه‌های آموزشی، ترویجی و عملیاتی در سطح استان‌ها، با رویکرد اقدام و عمل توسط دبیرخانه‌های استانی با جدیت دنبال می‌گردد.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای برپایی قرارگاه عملیاتی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه در تابستان آتی افزود: ۳۰ گروه جهادی به صورت متمرکز در ۳۰ روستای منطقه کم برخوردار شهرستان بابل حضور پیدا خواهند کرد. اقدامات پیش‌بینی‌شده در این قرارگاه شامل عرصه‌های عمرانی، فرهنگی – تبلیغی، بهداشت و سلامت، و با محوریت امر جهاد تبیین خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *