تفکر انقلابی و کار جهادی لازمه حل مشکلات مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، حجت الاسلام حمید علی بخشی، صبح امروز در جمع اساتید و طلاب مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی (ره) شهرستان تاکستان گفت: امنیت امروز مردم ما حتی در کشورهای غربی و اروپایی نیز چنین امنیتی نیست و باید آن را قدر بدانیم.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران امروز بحمدالله هم مقتدر و هم دارای امنیت است، که نه فقط در کشورهای همسایه نظیر آن نیست، بلکه در قلب اروپا نیز چنین امنیتی وجود ندارد.

استاد حوزه علمیه قزوین، کفران نعمت را سبب از دست دادن آن دانست و عنوان کرد: خداوند در قرآن  کریم می فرماید «لَئِنْ شَکَرْتُمْ لَأَزِیدَنَّکُمْ» اگر برای آنچه که به شما دادم شکرگزاری کنید به تحقیق آن را برای شما زیاد می کنیم «وَلَئِنْ کَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِی لَشَدِیدٌ» و اگر کفران نعمت کردید عذاب من شامل حال شما خواهد شد.

حجت الاسلام علی بخشی تصریح کرد: خداوند به شکرگزاری انسان‌ها نیازی ندارد، اما وقتی کفران نعمت می‌کنید، بر اساس نظام دنیا و هستی، آن نعمت از انسان گرفته می‌شود.

مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان  با بیان اینکه پیشرفت‌ها بدون امنیت ارزشی ندارند، تصریح کرد: امنیت و ولایت فقیه مهم‌ترین نعمت‌هایی است که خداوند به ما عطا فرموده است  و باید قدردان باشیم.

وی همچنین ضمن تقدیر از تلاش‌های دولت سیزدهم در رفع مشکلات مردم، بیان کرد: باید تفکر انقلابی و کار جهادی برای حل مشکلات مردم مورد توجه مسؤولان کشور باشد و بیانات و دستورات مقام معظم رهبری به دقت اجراء شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *