دسته: شهید

طلبه بسیجی شهید آرمان علی وردی

آرمان علی وردی در ایام فتنه سال گذشته  درتاریخ (۴ آبان ۱۴۰۱) در منطقه اکباتان تهران بعد از مواجهه با اغتشاشگران و مقاوت وی مبنی بر عدم اهانت به مقدسات مورد خشم آنان قرار می گیرد و به شهادت می رسد.

طلبه بسیجی شهید علی رحیمی

علی رحیمی در سن ۲۱ سالگی و درحالی که مشغول شناسایی روستاهای محروم بود تصادف کرده و در ماشینی که آتش گرفته می سوزد و جان خود را در راه خدمت به محرومین تقدیم کرده و به فیض شهادت نائل می آید.

شهید حجت الاسلام علیرضا صادقی

حجت الاسلام علیرضا صادقی در مسیر جاده‌ای که برای خدمت رسانی به محرومین عازم بود تصادف کرد و به شهادت رسید.

شهید حجت الاسلام سجاد شهرکی

افراد مسلح ناشناس دوازدهم آبان‌ماه 1401 حجت‌الاسلام «سجاد شهرکی» را هنگام نماز مغرب مقابل این مسجد به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

طلبه بسیجی شهید محمد مسرور

محمد مسرور بعد ازحدود ۵۰ روز حضور در مناطق جنگی سوریه، سرانجام در روز جمعه 16/11/1394 در منطقه رتیان، بعد از عملیات آزاد سازی شهرهای نبل و الزهرا به آرزوی خود که شهادت بود نائل آمد.

طلبه بسیجی شهید مهدی زاهدلویی

مهدی زاهدلویی  در 30 شهریور 1401 در دو مرحله مورد جراحت از سوی آشوبگران قرار می گیرد که ضربات سلاح سرد در مرحله دوم سبب شهادت این طلبه بسیجی دهه هشتادی می‌شود.

شهید حجت الاسلام میرزا محمود تقی پور

حجت الاسلام میرزا محمود تقی پور سه مرتبه با نام جهادی «ابوقاسم» برای فعالیت‌های تبلیغی طی سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ به سوریه اعزام شده بود و آخرین مرتبه از سوی گردان ۱۰۲ حضرت معصومه(س) تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق(ع) به سوریه اعزام شد و در نهایت ظهر روز اربعین در حومه «دیرالزور» بر اثر برخورد با تله انفجاری  در سال ۹۶ به شهادت رسید.

شهید حجت الاسلام احمدرضا عرفانی نیا

حجت الاسلام عرفانی نیا درسحرگاه روز ۲۲ مهر ۱۴۰۱ برای تامین امنیت در حال گشت زنی بود که در مواجهه با دو نفر اغتشاشگر مسلح از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و به درجه رفیع شهادت نائل می شود.

شهید حجت الاسلام سعید بیاضی زاده

حجت الاسلام سعید بیاضی زاده در تاریخ 22/7/1395 در منطقه حمات سوریه بر اثر اصابت گلوله خمپاره به شهادت رسید.