گروه های جهادی نماد تلاش خداپسندانه در عرصه خدمت به مردم هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، در آیین تجلیل از جهادگران نهضت جهادی همراه بیمار، در مصلای نماز جمعه بوشهر، با بیان اینکه تمامی اعمال انسان در محضر خداست، اظهار کرد: تمامی اعمال انسان در دنیا، توسط خداوند حساب می شود و اگر ذره ای کار خیر انجام دهد اثر آن را می بیند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: ارزش انسان‌ها زمانی مشخص می‌شود که در بحران‌ها و گرفتاری‌ها وارد صحنه شوند و به جامعه خدمت کنند و شرایط سخت را طوری مدیریت کنند که جامعه از آن فضای سخت بیرون بیاید.

وی با بیان اینکه در ابتدای بیماری کرونا تاکنون، کادر درمان تلاشی قابل تقدیر انجام دادند، تصریح کرد: در شرایط سخت بیماری کرونا نیازمند عزمی بودیم که همگی کمک کنند و این بحران را مدیریت کنند و این نیاز داشت که کادر درمان که با تمام وجود وارد صحنه شده در همه زمینه‌ها حمایت شود.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: در ابتدای بیماری کرونا خصوصاً در پیک‌های مختلف این بیماری، حجم کار طوری نبود که کادر درمان به تنهایی بتواند از عهده کار بر بیاید، خوشبختانه در حوزه سخت افزاری، خیلی سریع تجهیزات مهیا شد و در زمینه کمک به کادر درمان نیز، شبکه گروه‌های جهادی ایجاد شد که حماسه همیاری آفریدند و مایه سربلندی همگان گشت.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با تشکر از سپاه، بسیج، طلاب و روحانیت در این زمینه، افزود: گروه‌های جهادی در ایام کرونا یک حماسه‌ای آفریدند که در تاریخ ایران و استان بوشهر کم نظیر است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: همانطور که بسیج و سپاه در دفاع مقدس در خط مقدم بودند در ایام مبارزه با بیماری کرونا نیز در خط مقدم هستند.

وی با بیان اینکه مردم قدردان این گروه های جهادی هستند، اظهار کرد: گروه های جهادی نماد تلاش خداپسندانه در عرصه خدمت به مردم هستند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه الان ما در شرایط آرامش بیماری کرونا هستیم و کرونا نیز بیماری ناشناخته ای است، تأکید کرد: همانطور که الان برخی کشورهای اروپایی و همسایه های ما مجدداً درگیر این بیماری شده اند نباید در کشور عادی انگاری صورت گیرد و لازم است که در این زمینه مرزها کنترل شود.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با تأکید بر نهادینه کردن فرهنگ رعایت بهداشت بیماری کرونا، افزود: در حال حاضر که گروه‌های جهادی در بیمارستان‌ها حضور ندارند، مراعات بهداشت بیماری کرونا در جامعه را فرهنگ سازی کنند.

قبلی «
بعدی »

۲ دیدگاه ها

  1. سلام مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *