گروه‌های جهادی همواره در میدان های خطر حاضر هستند

گروه‌های جهادی همواره در میدان های خطر حاضر هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی از قزوین، حجت الاسلام ابوالفضل علیخانی، ظهر امروز درجمع طلاب جهادی حوزه‌های علمیه ۲۴ استان که در سالن اجتماعات شبستان مسجد النبی (صلی الله علیه و آله و سلم) قزوین برگزار شد، گفت: دبیرخانه گروه‌های جهادی صنف فعالان جهادی حوزوی در کشور هستند که می‌خواهد برای اینها زمینه رشد و توانمندی را فراهم کند.

حجت الاسلام علیخانی خاطرنشان کرد: اینکه مجامع گروه‌های جهادی استان که شکل می‌گیرند باید بروند در سطح طلاب آن استان این فرهنگ جهادی را عمومی تر کنند.

وی ادامه داد: استان قزوین به جهت روحیه جهادی که مردم این خطه دارند و نیز طلاب کم توقعی دارد و از این حیث یک پتانسیل بزرگ برای انجام کارهای جهادی است.

حجت الاسلام علیخانی عنوان کرد: با راه اندازی و ایجاد کارگروه‌های جهادی فعالیت‌ها و خدمت رسانی طلاب و مبلغان به مردم در مواقع بحران منسجم تر و هدفمند‌تر خواهد شد.

وی ادامه داد: گروههای جهادی نباید از کار یدی غفلت کنند و از خدمت به محرومین و نیازمندان در مناطق دور دست برای رفع مشکلات جزیی عمرانی دوری کنند.

حجت الاسلام علیخانی تصریح کرد: گروه‌های جهادی همواره در میدان‌های خطر حاضر می‌شوند و در دوره‌های مختلف سال در مناطق محروم کشور نقش آفرینند با این وجود هیچ وقت به این بچه ها توجه نشده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *