پخت و توزیع ۳۶ هزار وعده غذای گرم در دهه اول محرم به همت طلاب جهادی قم

پخت و توزیع ۳۶ هزار وعده غذای گرم در دهه اول محرم به همت طلاب جهادی قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، حجت الاسلام اسماعیل امیرزاده در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به این که در حال حاضر ۱۱۵ گروه جهادی تحت اشراف بسیج طلاب قم به ثبت رسیده است، اظهار داشت: در دهه نخست ماه محرم امسال، گروه‌های جهادی طلاب قم، فعالیت های متنوع فرهنگی، تبلیغی، عمرانی، اجتماعی، خدمت رسانی و از جمله بحث مقابله با کرونا را در دستور کار خود قرار داده بودند.

وی افزود: در راستای مقابله با کرونا، در همین ایام ۳۰۸ طلبه اعم از خواهران و برادران در ۴ بیمارستان قم حضور یافته و به صورت شیفتی به کادر درمان کمک می کردند که البته این فعالیت همچنان در فاز جدید خود ادامه دارد.

وی همچنین گفت: از دیگر فعالیت های شاخص گروه های جهادی در دهه اول ماه محرم می توان به اعزام حدود یکصد نفر به بوستان ها و اماکن عمومی استان قم جهت فعالیت های تبلیغی، همچنین اعزام ۱۶۵ طلبه خواهر و برادر به روضه های خانگی و نیز ۳۴ مورد سرکشی از خانواده های درگیر با بحث کرونا که از اقشار ضعیف جامعه بوده اند، اشاره کرد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم بیان داشت: در راستای تداوم نهضت کمک مؤمنانه ، ۱۱۵ بسته معیشتی میان خانواده های محروم در همین ایام به همت گروه های جهادی این سازمان توزیع شد و علاوه بر این ها با ذبح ۲۴ رأس گوسفند، گوشت آن ها میان خانواده های کم بضاعت به خصوص در مناطق حاشیه ای شهر قم توزیع گردید.

حجت الاسلام امیرزاده در پایان گفت: به همت گروه های جهادی و با مشارکت خیرین و مردم، ۳۶ هزار وعده غذای گرم در دهه اول محرم امسال طبخ و میان خانواده های محروم و کم بضاعت قم و برخی استان ها توزیع شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *