دسته: ویژه

در فعالیت‌های جهادی موازی کاری نشود

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در توصیه‌ای به گروه‌های جهادی، گفت: با شناسایی نقاط قوت و ضعف، بازتعریفی نسبت به اولویت‌های کاری انجام دهید تا موازی کاری صورت نگرفته و ظرفیت‌های خالی در کشور تکمیل گردد.

جهادگران در کنار خدمات جهادی، مردم را در مقوله فرهنگی و سیاسی رشد دهند

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر عصر امروز در نشست گروه جهادی یاوران ولایت استان بوشهر اظهار داشت: دو بال خدمت و هدایت در کنار یکدیگر باعث پیشرفت جامعه می شود.

لزوم حضور طلاب و روحانیون جهادی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل روشن تن مدیر حوزه علمیه آذربایجان شرقی از تمامی اقشار و معاونان و اساتید و مدیران مدارس علمیه و نهاد های حوزوی خواستار ورود جدی و جهادی در عرصه انتخابات شد.

گروه‌های جهادی موجب کاهش هزینه‌ و افزایش سرعت انجام پروژه‌ها هستند

وزیر کشور استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی را موجب کاهش چشمگیر هزینه‌های پروژه‌ها و افزایش سرعت انجام کار دانست. احمد وحیدی در مراسم بهره‌برداری از پروژه مخزن روستای «بید زرد» شیراز ضمن گرامیداشت یاد شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: شهید آیت‌الله رئیسی از عمرشان با برکت استفاده کردند و در تمام پروژه‌ها نقش داشتند.

کتاب «تازدن به بحران»

کتاب «تازدن به بحران» با هدف تدوین و ارائه الگوی فعالیت‌های جهادی مجموعه حضرت زینب سلام‌الله علیه در مواجهه با بحران‌های مختلف به قلم حسن غروی و محدثه مهرابی‌زاده توسط انتشارات پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم علیه‌السلام منتشر شد.

خدمات جهادی «شهید جمهور» مدیون امامین انقلاب است

نماینده ولی ‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: خدمات جهادی و صادقانه «شهید جمهور» را مدیون امام راحل (اعلی‌الله‌مقامه) و رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی هستیم که راه امام را با عظمت ادامه داده است.

کار جهادی یعنی حضور تکلیف‌مدارانه، به‌هنگام و موثر در صحنه

گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین قنواتی مدیر محترم مدرسه علمیه معصمومیه (س)، پیرامون اهمیت بالای خدمت‌رسانی، رابطه طلبگی با جهادگری و همچنین تاثیری که حضور طلاب جهادی در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی برای خنثی نمودن نقشه‌های دشمن خواهد داشت

مدیریت جهادی، ویژگی رئیس جمهور شهید بود

جناب آقای بختیاری با اشاره به مدیریت جهادی شهید آیت الله رئیسی گفت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌الملل در طول ۳۳ ماه دولت سیزدهم بی سابقه بوده است.

عهد با شهیدِجمهور

بسم الله الرحمن الرحیم از یک طلبه جهادگر به خادم الرضا(ع)، شهیدِ جمهور، سیدالشّهدای خدمت و در نهایت ناباوری حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی.