دسته: ویژه

حوزه‌های علمیه آماده است گروه های امدادی جهادی داوطلبانه را برای کمک به سیل زده های لیبی اعزام کند

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: حوزه های علمیه ضمن ابراز همدلی با مردم لیبی آمادگی امدادرسانی و اعزام گروه های جهادی داوطلبانه آموزش دیده را دارد.

پویش در مدار حبیب

«بسمه تعالی»دبیرخانه جهادگران حوزوی با حمایت معاونت عملیات بسیج دانشجویی برگزار می‌نماید:در این پویش، گروه‌ها با دریافت بسته فرهنگی به ارائه خدمت می‌پردازند. – بسته های فرهنگی  ویژه طلاب جهادی (خواهر و برادر) است که به صورت تیمی ( ۲ تا ۴ نفره) در پیاده روی اربعین حضور خواهند یافت. بنابراین طلاب به صورت انفرادی ثبت نام […]

انجام ده اصل تبلیغی مورد تأکید رهبر انقلاب/ تلاشی جهادی برای گسترش جهاد تبیین و روشنگری و فعالیت‌های تبلیغی

آیت الله اعرافی: از همه نهادها و مؤسسات و گروه‌های جهادی و تبلیغی و مدارس و مراکز و مدیریت های حوزوی در ایران و جهان می‌خواهم با عزمی استوار و برنامه ‌ای نو و تلاشی جهادی برای گسترش جهاد تبیین و روشنگری و فعالیت های تبلیغی برنامه‌ریزی نمایند

فراخوان ثبت نام مسئولین گروه‌های جهادی (ویژه خواهران)

فراخوان ثبت نام مسئولین گروه‌های جهادی (ویژه خواهران) جهت شناسایی و سازماندهی گروه های جهادی خواهران طلبه در سراسر کشور

فراخوان ثبت‌نام قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه تابستان ۱۴۰۲

قرارگاه اردوهای جهادی عهد خدمت توسط دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه برای تابستان 1402 در سراسر کشور برنامه‌ریزی شده است. در این قرارگاه بیش از 2500 طلبه جهادگر خانم و آقا به خدمت‌رسانی در مناطق کم برخوردار می‌پردازند.

آغاز به‌کار قرارگاه حوزوی «عهد خدمت» / اعزام ۲ هزار و ۵۰۰ طلبه جهادی به مناطق محروم کشور

مسئول دبیرخانه هماهنگی گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه گفت: آغاز به‌کار قرارگاه جهادی حوزه‌های علمیه کشور «عهد خدمت» از آذربایجان شرقی رسماً کلید خورد.

فراخوان دعوت به همکاری از بین طلاب متخصص و خلاق

دبیرخانه هماهنگی گروه های جهادی حوزه های علمیه در نظر دارد به منظور گسترش فعالیت جهادی و خدمت رسانی و اشاعه فرهنگ جهادی، از بین طلاب متخصص و خلاق در حوزه رسانه دعوت به همکاری، عمل بیاورد

برندگان پویش کتابخوانی دوباره فردوس مشخص شدند

دبیرخانه گروه‌های جهادی حوزه‌های علمیه در راستای گفتمان‌سازی فعالیت‌های جهادی، با پشتیبانی انتشارات انقلاب اسلامی پویش کتابخوانی "دوباره فردوس" را برگزار نمود. جوایز این پویش، شامل 14 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال بود و مهلت شرکت در این پویش، بعد از فرصت اولیه، تا 10 اردیبهشت ماه 1402 تمدید شده بود.

خدمت‌ به مردم سنت بزرگان حوزه بوده است

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه حجت الاسلام والمسلمین ملانوری: سنت خدمت‌رسانی به مردم در میان بزرگان حوزه نیز وجود داشته است و به همین دلیل مردم به آن‌ها ارادت داشته و از دین استقبال می‌کردند.