فعالیت جهادی ۳۰۸ طلبه و روحانی در ۴ بیمارستان قم

فعالیت جهادی ۳۰۸ طلبه و روحانی در ۴ بیمارستان قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگرانی حوزوی، حجت الاسلام اسماعیل امیرزاده در جمع خبرنگاران با بیان این که از آغاز شیوع ویروس منحوس کرونا، طلاب و روحانیون جهادی و بسیجی در خط مقدم مقابله با این بیماری بوده اند، اظهار داشت: هم اکنون که در میانه پیک پنجم کرونا قرار داریم، ۳۰۸ تن از طلاب و روحانیون در قالب گروه های جهادی در چهار بیمارستان قم شامل بیمارستان کامکار، شهید بهشتی، فرقانی و امیرالمؤمنین(ع) مشغول به فعالیت هستند.
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم افزود: از این تعداد، ۲۰۳ نفر برادر و ۱۰۵ نفر نیز از خواهران هستند که اکثریت این افراد آموزش های لازم را به منظور خدمت رسانی در بیمارستان ها و کمک به کادر درمان دیده اند، ضمن آن که برای کلیه طلاب حاضر در این طرح علاوه بر حکم فعالیت جهادی، بیمه غرامت نیز صادر شده است.
وی همچنین گفت: حضور طلاب جهادی در هر بیمارستانی در دو شیفت صبح و بعداز ظهر می باشد ، ضمن آن که در مجموع در چهار بیمارستان یادشده ی شهر مقدس قم، روزانه حدود ۱۲۰ نفر از طلاب خواهر و برادر فعالیت دارند.
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم ادامه داد: علاوه بر این ها، در حال پیگیری هستیم که به بیمارستان های علی بن ابیطالب(ع) و امام رضا(ع) نیز نیروی جهادی اعزام کنیم.

وی همچنین با اشاره به تأکید مسئولان ارشد کشور مبنی بر تسریع در روند واکسیناسیون در شرایط کنونی گفت: از دیگر فعالیت های ما ثبت نام طلاب جهادی اعم از خواهر و برادر جهت مشارکت در انجام واکسیناسیون عمومی است که در این زمینه نیز جمع قابل توجهی از جهادگران بسیجی اعلام آمادگی کرده و به زودی با سازماندهی آن ها، فعالیتشان در این راستا آغاز می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *