• صفحه اصلی
  • >
  • خراسان جنوبی
  • >
  • سردار غلامرضا سلیمانی: گروه‌های جهادی طلایه‌داران خدمت برای سازندگی و محرومیت‌زدایی هستند

سردار غلامرضا سلیمانی: گروه‌های جهادی طلایه‌داران خدمت برای سازندگی و محرومیت‌زدایی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران حوزوی، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، امروز یکشنبه ۱۳ شهریور در اجلاسیه ملی جهادگران در شهرستان فردوس اظهار کرد: ‌خدا را شاکر هستیم که در ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۱ توفیق شد با حضور نمایندگان گروه‌های جهادی میهن اسلامی و امت حزب الله شهرستان فردوس و خانواده شهدا و روحانیت جلیل القدر و مسؤولان در اجلاسیه فردوس حضور داشته باشیم.

وی با قدردانی از همت همه افراد برای برگزاری این اجلاسیه در گرامیداشت حرکت جهادی مقام معظم رهبری در پی زلزله فردوس، گفت: در آن سال کاروان جهادی متشکل از روحانیت به امامت معظم له از مشهد راه افتاده و به این ترتیب اولین کاروان جهادی در انقلاب اسلامی شکل گرفت.

رئیس سازمان بسیج ادامه داد: هیچ فردی تصور نمی‌کرد یک دهه پس از آن حادثه نظام اسلامی به پیروزی برسد و به عنوان یک موهبت الهی به ملت ایران ارزانی شود؛ این حادثه بزرگ مرهون تفکرات انقلابی بود که یکی از جلوه‌های بارز آن، حرکت کاروان جهادی سال ۱۳۴۷ به مدیریت مقام معظم رهبری است.

سلیمانی بیان کرد: امروز در گام دوم انقلاب اسلامی این رویکرد جهادی با استفاده از همه ظرفیت‌های کشور و تجربیات موفق تاریخی و با امید به موفقیت و با محور قرار دادن جوانان انقلابی و پیش قراول و خدمتگزاران نظام و جهش در پیشرفت‌ها اجرایی می‌شود و در میانه این غوغای جهادی مردم ولایتمدار گام‌های سازندگی کشور را با  روحیه جهادی هدف گذاری و طی می‌کنند.

وی تصریح کرد: دولت مردمی آیت الله رئیسی در یک سال گذشته تلاش خود را بر این رویکرد متمرکز کرده و پنجره‌های امید که به روی جمهوری اسلامی ایران گشوده بود با حضور این دولت مردمی افزودن شد.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه اکنون بارقه‌های امید با همراهی مردم تقویت شده است، ابراز کرد: گروه‌های جهادی در سراسر کشور طلایه داران سازندگی و محرومیت زدایی در گام دوم خواهند بود چراکه گروه‌های جهادی از مردم برآمده و در خدمت مردم و برای سعادت و پیروزی مردم تلاش و مجاهدت می‌کنند.

سلیمانی با بیان اینکه این رویکرد در کنار مسؤولان و دستگاه‌های خدمتگزاری پیگیری می‌شود که رویکردشان جهادی و تلاش برای رقم زدن اهداف و آرمان‌های ملت ایران است، تصریح کرد: این حرکت علاوه بر اینکه یک رویداد بزرگ بوده حامل یک گفتمان بزرگ است.

وی اعلام کرد: این رویداد برای تاکید و تسریع در یک حرکت انقلابی است؛ حرکتی که امام مسلمین در دوران رهبری پیروزمندانه خود همواره بر آن تاکید کرده و همه ما وظیفه داریم بسترساز فعالیت گروه‌های جهادی در پهنه گسترده ایران اسلامی باشیم.

رئیس سازمان بسیج با قدردانی از تلاش‌های تیم دولت در ارائه حرکت‌های جهادی و تدوین تفاهم‌نامه‌ها، افزود: باید قدردان زحمات دولت مردانی باشیم که گشایش را در رویکردهای خود قرار داده‌اند چراکه این تفاهم نامه‌ها باعث پیشرفت کاری گروه‌های جهادی خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *