• صفحه اصلی
  • >
  • آخرین اخبار
  • >
  • خدمت به مردم و انقلاب جزو مهم‌ترین برنامه‌های زندگی شهید زارع بود / ترس واژه‌ای که شهید با آن قرابتی نداشت

خدمت به مردم و انقلاب جزو مهم‌ترین برنامه‌های زندگی شهید زارع بود / ترس واژه‌ای که شهید با آن قرابتی نداشت

حجت الاسلام قاسم الهی صدر مدیر مدرسه علمیه شهید آیت الله دستغیب شیراز با اشاره به اینکه شهید محمد زارع مویدی از طلاب مدرسه علمیه شهید دستغیب بود، اظهار داشت: شهید مویدی مصداق آیه «صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ» بودند، همچنین بر حریم حرم انقلاب و شهدا واقعا استوار بود و در واقع هر جایی که احساس می‌کرد انقلاب، ولایت و خون شهدا احتیاج به حمایت دارد، بدون ترس و هراسی از دشمن حضور پیدا می‌کرد.

                بیشتر بخوانید:

شهادت یکی دیگر از شاگردان مکتب جهاد و خدمت + عکس

مدیر مدرسه علمیه شهید دستغیب شیراز عنوان کرد: شهید مویدی در عرصه‌های مختلف، مقابل مخالفین و کسانی که قسم خوردند برای اینکه خون شهدا را حیف کنند، می‌ایستاد و هیچ گونه ترس و واهمه‌ای نداشت و لذا کسی بود که در حمایت از ولایت، انقلاب و دین صداقت داشت.

وی خاطرنشان کرد: طلبه شهید مویدی مدافع حرم نیز بودند و با وجود داشتن پسر کوچک اما با توجه به اینکه از غیرت دینی بسیار بالایی برخوردار بود، باز هم در سوریه حاضر شد.

حجت الاسلام الهی صدر گفت: شهید مویدی پس از اینکه پدرش را از دست داد، شغل پدر که همان کشاورزی بود را ادامه داد و یک تنه در این عرصه فعالیت می‌کرد، اما با این وجود، هیچ‌وقت دست از آرمان‌های مقدس خود بر نداشت.

وی به فعالیت‌های جهادی شهید مویدی اشاره کرد و یادآور شد: شهید محمد زارع مویدی در پلدختر، بم و در هرجایی که حادثه‌ای رخ می‌داد و مردم نیاز به کمک داشتند، حضور داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *