توزیع بسته های معیشتی توسط طلاب جهادی استان مرکزی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی با اشاره به ویژه‌برنامه‌های شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: همه پایگاه‌های بسیج طلاب در حوزه‌های علمیه مراسم شهادت امام صادق(ع) را برگزار می‌کنند و در برخی از شهرستان‌ها پیش‌بینی شده که باوجود شرایط شهرستان‌ها از جمله اراک و تفرش دسته‌های عزاداری هیئت‌های طلاب و روحانیان در شهر عزاداری کنند.

وی افزود: اعزام مبلغ به مساجد یکی دیگر از برنامه‌ها است که با همکاری معاونت تبلیغ حوزه علمیه مبلغان در مجالس خانگی و هیئت‌های مذهبی با هدف تبیین سیره و مکتب امام صادق(ع) اعزام می‌شوند.

مسئول بسیج طلاب استان مرکزی ادامه داد: توزیع بسته‌های معیشتی به مناسبت شهادت امام صادق(ع) توسط طلاب جهادی انجام می‌شود به همین سبب پیش‌بینی شده ۳۰۰ بسته معیشتی شامل مرغ، ماکارونی، برنج، روغن و غیره بین نیازمندان توزیع شود.

رجبی با اشاره به تبیین و ترویج سیره و مکتب امام صادق(ع) در بین جوانان و نوجوانان گفت: یکی از ویژگی‌های شاخص امام صادق(ع) شناسایی و تربیت جوانان و نوجوانان مستعد بود که در راستای تبیین معارف دینی تعلیم داده شدند تا به مردم خدمت کنند.

وی افزود: اهمیت علم و دانش، نخبه‌پروری و پاسخ به شبهات یکی دیگر از ویژگی‌های امام صادق(ع) است که باید سرلوحه کارها قرار گیرد همچنین اعزام مبلغان و شاگردان برجسته به اقصی نقاط بلاد اسلامی یکی دیگر از ویژگی‌های این امام بزرگوار بود.

بیشتر بخوانید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *