• صفحه اصلی
  • >
  • قم
  • >
  • اجرای دهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه جامعه الزهرا(س)

اجرای دهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه جامعه الزهرا(س)

به گزراش اطلاع‌رسانی جهادگران حوزوی، خانم سیده ربابه داوودالموسوی، از اجرای دهمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه جامعه الزهرا علیها السلام خبر داد.

مدیر کل فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با تبریک ولادت باسعادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، گفت: در رمضان ۱۴۰۱ این توفیق نصیب ما شد تا با تأسی به این امام همام که بارها همه دارایی خود را در راه کمک به مستمندان انفاق نمودند، نسبت به کمک مؤمنانه و فرهنگ‌سازی آن اقدام کنیم.

داوودالموسوی گفت: بر اساس رسالتی که جهت فرهنگ‌سازی کمک مؤمنانه به عهده داریم، در زمینه کمک به هم نوع و همدلی با ایشان فعالیت‌های متنوعی انجام شد.

وی افزود: در این راستا بسته‌های معیشتی توسط اساتید، طلاب و کارکنان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها تهیه و توسط بانوان طلبه جهادی بسته‌بندی شد تا با همکاری اداره رفاه طلاب بین افراد واجد شرایط توزیع شود.

مدیرکل امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها گفت: از جمله اهداف ما تقویت طلاب، غنی نمودن مباحث فرهنگی و ارائه محتواهای فرهنگی است، ازاین‌رو در دهمین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه، بسته‌های معیشتی شامل اقلام خوراکی و بسته‌های فرهنگی از جمله کتاب «امام علی علیه‌السلام بهترین انسان بعد از پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله» و کتاب ویژه کودک به همراه نمک متبرک حرم حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها و تقویم جیبی سال ۱۴۰۱ تدارک دیده شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *